Bądź i czuj się piękna

Ubiór jest ważny. Nie jest, a przynajmniej nie powinien być, najważniejszą rzeczą i jedyną wartością, którą kierujemy się w życiu, ale nie da się ukryć – jest ważny. Bardzo ważny. Nawet, jeżeli go nie widać.

Bądź piękna!

A ubiorem, którego nie widać jest oczywiście bielizna. A przecież każdy wie, że to, czego nie widać, liczy się równie mocno jak to, co widać. Zwłaszcza dla nas i naszego samopoczucia. A ubieramy się przecież dla siebie, nie dla innych. Dobór seksownej bielizny pod codzienne ubranie wcale nie jest dziwnym pomysłem. Nawet jeżeli wcale nie planujemy się rozbierać. Bo przecież nie o to chodzi. Chodzi o nasze własne samopoczucie. A seksowna bielizna ma to do siebie, że jeżeli wiemy wiemy, że mamy na sobie taką część odzienia – automatycznie czujemy się pewniejsze i promieniujemy tą pewnością i seksapilem na otoczenie.

A może bielizna jeszcze bardziej specjalna?

Erotyczna bielizna nie jest raczej bielizną, którą możemy nosić na co dzień. Ale czy to źle? Bielizna tak specjalna potrzebuje specjalnej oprawy. Oprawy, która pozwoli nam błyszczeć i zachwycać. Tego jednego, jedynego, którego chcemy zachwycać. Bo czy jest coś piękniejszego niż pełne pożądania i miłości spojrzenia ukochanego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *